IGA s.r.o.

IGA s.r.o.

Výhradní zastoupení Industrias GALARZA

Firma IGA s.r.o. vznikla jako zastoupení společnosti INDUSTRIAS GALARZA S.A. pro Český a Slovenský trh. Jedná se o Španělského výrobce mobilních napájecích systémů. Společnost IGA byla založena roku 1960 a v současné době dodáváme naše výrobky mnohým významným společnostem nejen ve Španělsku, ale také po celém světě.

V našem programu naleznete především napájecí troleje pro průmyslové jeřáby a kabelové vlečky. Jelikož se denně setkáváme s požadavky našich klientů, které se týkají manipulace a zdvíhání břemen, rozhodli jsme se také pomáhat našim zákazníkům i v této branži. Přinášíme na náš trh výrobky Německé řetězárny Kettenfabrik Unna a jejich partnerské společnosti YOKE, která velmi výhodně nahrazuje zavedené produkty v oblasti vázacích řetězů a vázacích bodů. K výše zmíněným výrobkům Industrias Galarza zajišťujeme také elektrické kabely, kabelové navíjecí bubny, izolátory a další sortiment.

Zajímá nás vše z oblastí zdvíhání a manipulace břemen a díky letitým zkušenostem v této branži se Vám vždy snažíme poskytnout perfektní podporu a poradenství. Naší filozofií je přesné zjištění potřeby zákazníka a dodání řešení přímo na míru.

Budeme rádi, když se na nás obrátíte, tým IGA s.r.o.